Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Biosphere

Güzelliğinizi öne çıkarın...

Biosphere

BIOsphere, son teknoloji %100 doğal masaj ve tedavi sistemidir. 45 küreli Slaag Motion başlığının uyguladığı masaj ve özel yağlar kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere oksijen akışını artırır. Vücudu epidermisten derin kaslara kadar yüksek oranda tedavi eder. BIOsphere, birçok teknolojik cihaza kıyasla daha fazla güç ve derinliğe ulaşır. Tamamen ergonomik tasarlanan %100 doğal BIOsphere hamilelik dönemindeki hastaları bile tedavi edebilir. Masaj konforu ile dolaşım sistemindeki sorunları hedef alan BIOsphere’in bilimsel yayınlarda dolaşımı %90 hızlandırdığı, %72 oranında da vaskülarizasyonu bastırdığı kanıtlanmıştır. Ağrısız ve acısızdır. Vücuttaki dolaşım ve oksijen seviyesini düzenler. Etkili ve güvenlidir. Cilt kalitesini artırır ve metabolizmayı hızlandırır.
Kullanım Alanları:

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Selülit Tedavisi

BIOsphere selüliti ortadan kaldırmak için tasarlanmış en güncel teknolojiye sahip %100 doğal bir cihazdır. Seans sayısı kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 seans sonunda net sonuç alınmaktadır. Ağrısız ve acısız bir işlem olmasından dolayı işlem sırasında ve sonrasında büyük bir konfor sağlar.

Sıkılaşma

BIOsphere sıkılaşma tedavisi; bacak, kalça, basen, sırt ve karın bölgesindeki kasların daha sıkı ve daha şekilli hale getirilmesine yardımcı olur. Bu sayede, özellikle yaşlanma süreci, kilo kaybı veya düşük kas kütlesi nedeniyle oluşan sarkık ve gevşek görünüm tedavi edilir.

Yağ Kırma

BIOsphere; vücudumuzun belirli bölgelerine kümelenen inatçı yağların, hedef bölge çevresindeki dokulara ve sinirlere zarar vermeden kırılmasını sağlayan son teknoloji bir cihazdır. Egzersiz ve sağlıklı beslenmeye rağmen yakılamayan, genetik, fizyolojik sebeplerden dolayı yerleşmiş yağ hücrelerini kırarak vücuttan atılmasını sağlar. Alınan sonuçlar ve uygulamanın konforu; göbek eritme veya bölgesel yağlardan kurtulmak için tercih edilen bir yöntem olmasını sağlamaktadır.

Lenf Drenaj

BIOsphere lenfatik sistemdeki sıvı birikimlerinin giderilmesine yardımcı olmak için de kullanılan tıbbi bir cihazdır. Tüm vücuda uygulanabilen bu yöntem masaj yaparak lenf ödemine neden olan doku sıvısının atılımını hızlandırır. BIOsphere; tüm bunların yanı sıra dolaşım sistemi sorunları, kas ağrıları, sırt ağrıları, fibromiyalji, varis tedavisi ve huzursuz bacak sendromu için de kullanılan ve sonuçları ile memnuniyeti %99 seviyesine çıkaran son teknoloji bir cihazdır.