Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Emsculpt Neo

Güzelliğinizi öne çıkarın...

Emsculpt Neo

Kullanım Alanları:

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Karın Kası Geliştirme

Emsculpt Neo, sağlıklı karın kaslarına sahip olmak isteyenleri sıkı diyet ve egzersizlerle bile ulaşamayacakları sonuçlara ulaştırır. Emsculpt Neo tedavisi karın bölgesinde 20.000 mekiğe denk gelen egzersiz etkisi oluşturur. Tek seans sonunda abdominal bölgedeki kasların gözle görülür biçimde ortaya çıktığı gözlemlenmiştir.

Popo Kaldırma

Emsculpt NEO Popo Kaldırma tedavisi, aynı anda kalça bölgesindeki yağ hücrelerinin yüklerinden kurtulmasını sağlayan ve kasları harekete geçiren teknolojisiyle diğer vücut şekillendirme cihazlarından daha avantajlıdır.

Kol Sıkılaştırma

Emsculpt NEO Kol Sıkılaştırma tedavisi, kol kaslarınızı hedef alarak kas kasılmalarını tetikler ve bu sayede kol kaslarınız daha sıkı hale gelir. Tedavi sırasında, cihazı kullanan doktor veya uzman, kol kaslarınızın üstünde ve altında konumlandırılan cihazı hareket ettirerek kas kasılmalarını sağlar.

Bacak Sıkılaştırma

Emsculpt NEO Bacak Sıkılaştırma tedavisi, bacakların üst kısmındaki kasların daha sıkı ve daha şekilli hale getirilmesini amaçlar. Bu sayede, özellikle yaşlanma süreci, kilo kaybı veya düşük kas kütlesi nedeniyle bacaklarda oluşan sarkık ve gevşek görünüm tedavi edilir.