Arama
Bu arama kutusunu kapatın.
SADE POLİKLİNİK

Hydrafacial Elite

Hydrafacial Elite uygulaması, tüm cilt tiplerine uygun bir cilt temizleme ve yenileme uygulamasıdır.

Hydrafacial Elite

Hydrafacial Elite uygulaması, tüm cilt tiplerine uygun bir cilt temizleme ve yenileme uygulamasıdır. Lenfatik drenaj ile dolaşımı hızlandırarak, toksinlerin ciltten çabuk atılmasını sağlar. Ölü hücrelerin atılımını ve gözeneklerin derinlemesine temizliğini yapar.
Glikolik asit ve salisilik asit kullanarak yapılan peeling, cildi parlatır. Özel vortex teknolojisi ile cildi sıkıp, yormadan, gözenek çeperlerine zarar vermeden siyah nokta temizliği yapar. Antiaging etkisi vardır, hyaluronik asit, antioksidan ve peptit içeren özel serumlarıyla cildi onarır, besler ve korur. Hydrafacial Elite, FDA onaylıdır ve Vortex isimli teknoloji patentli uygulama, cilt yüzeyine el değmeden, girdap etkisi yaratarak, derinlemesine temizlik sağlayan özel başlığıyla, günümüzün en popüler cilt yenileme teknolojisi ünvanını kazanmıştır.
Cildin ihtiyacı doğrultusunda, bir hafta aralıklarla uygulanan seans yaklaşık 1 saat sürer. Düzenli seans sonucunda sağlıklı ve kalıcı bir cilt güzelliği sağlayacaktır. Uygulama herhangi bir modifikasyon yaratmaz, gündelik hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.
Üç ana aşamadan oluşan uygulama can yakmaz, fondöten fırçasının cildinizde dolaştırılması gibi bir hissiyatı vardır. Ödüllü uygulama Hydrafacial Elite, cildinizin spesifik her türlü sorununa doğrudan cevap verebilecek bir uygulamadır.

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.
tr_TRTurkish