Arama
Bu arama kutusunu kapatın.
SADE POLİKLİNİK

Klasik Cilt Bakımı

Her cilde uygun farklı uygulamalar, eşsiz sonuçlar...

Environ Bakımı

Environ, Estetik ve Kozmetik Tıp Ödülleri alanında ‘Son On Yılın En İyi Medikal Cilt Bakımı’ ödülüne sahip olan, dünya çapında tanınan profesyonel bir cilt bakımı markasıdır. Environ’un bilimsel formüllerle geliştirdiği ürün ve teknikleri, Sade Derma Estetik’in konfor ve teknolojileri ile birleşerek cilt sağlığını uzun vadeli destekler, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek ve cildi çevresel faktörlerden cildi korur.
Environ VIP bakımlarımıza başlamadan önce hassas cilt analizi cihazında cilt durumunuz analiz edilerek; ihtiyacınıza uygun olan bakım protokolü seçilir. Vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, size özel hazırlanmış cilt bakımı odasında konforlu bir bakım seansı geçirmeniz sağlanır.
Profesyonel cilt bakımlarındaki buhar, derinlemesine temizlik, peeling, cilt sıkılaştırma, maske, serum, masaj aşamaları Environ’un bilimsel ürünleri ile bir araya gelerek sağlıklı ve daha genç görünen bir cilt oluşturur.Cildin nemlenmesini iyileştirir, pigmentasyonu ve kahverengi lekeleri azaltır.Zararlı UV ışınlarına ve zararlı serbest radikallere karşı cildi korur.Cilde kan akışını arttırır, sebum üretimini düzenler. Cildi yumuşatır ve kollajen üretimini Sorunlu, kalınlaşmış, foto hasarlı ciltler için ultra hafif peeling uygulamaları içerir.

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Skinceuticals Bakımı

Cilt sağlığını en iyi hale getirmenin sırlarını entegre cilt bakımı felsefesi ile tanımlayan Skinceticals, cildin sağlığını, görünümünü korumak ve yenilenmesini sağlamak için geliştirilmiştir. Güçlü bir profesyonel tedavi ve özel cilt bakım çözümleri birleştirildiğinde, sonuç ince çizgiler, kırışıklıklar ve yaşlanmanın ilk belirtilerinde gözle görünür iyileşmeyle birlikte daha sağlıklı bir cilttir.
Skinceuticals bakımında vücudunuzun şeklini alan ısı yataklarında, size özel hazırlanmış cilt bakımı odasında konforlu bir bakım seansı geçirmeniz sağlanır. Profesyonel cilt bakımlarındaki buhar, derinlemesine temizlik, peeling, cilt sıkılaştırma, maske, serum, masaj aşamaları ve Skinceuticals biliminin gücü ile bakımınızı kişiye özel hale getirir. SkinCeuticals bakımı cildi sıkılaştırır, toksinlerden arındırır, sıkı, genç görünümlü bir cilt oluşturur.
Entegre cilt bakımı felsefesi ile profesyonel bakımı ve ev bakımını birleştiren SkinCeuticals kapsamlı rejim sayesinde daha sağlıklı, daha genç görünümlü bir cilt sağlar.

Babor Bakımı

Her aşaması Almanya’da gerçekleşen üst segment bir cilt bakım markası olan Babor’un felsefesi, her cildin, parmak izi kadar kişisel olduğu fikrine dayanır. Babor’un wellness deneyiminin bir parçası olarak kabul gören krem, losyon ve ampulleri, kişiye özel cilt tipleri için tasarlanmaktadır. Babor’un araştırmacıları, özelleştirilmiş hassas formüller geliştirerek farklı cilt ihtiyaçlarına cevap vermektedirler. Her geçen gün cilt bakım ürünleri üzerinde geliştirdiği en son teknoloji ile hassas formüller üreterek, ürün yelpazesini genişletmiştir.
Sade Poliklinik olarak, sağlık hizmetlerinde en kaliteli işbirliklerini tercih etmeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda; sağlığı öncelikli tutan markalarla işbirliği yaparak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Babor markası da hassas cilt bakımının incelikleri ve klinik araştırmaları üzerinde en etkili çalışmaları gerçekleştiren bir marka olarak öne çıkıyor. Bu sebeple, klasik cilt bakımı uygulamalarımızda da Babor ürünlerini tercih ediyor ve bu ürünlerin kullanımının daha etkili ve sağlıklı sonuçlarını gözlemleyebiliyoruz.
Arındırıcı ve klasik cilt bakımı, akneli cilt bakımı, karboksi tedavi bakımı gibi seçenekleriyle size özel eşsiz bir deneyim olan Babor markası, gelişmiş formülleri ve yenilikçi aktif bileşenleriyle cilt bakımında üst düzey sonuçlar sunuyor. Bununla birlikte hassas ve kişiye özel cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, Babor ürünlerini kullanarak hasta ve danışanlarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor.
tr_TRTurkish