Search
Close this search box.

Hakkımızda

Güzelliğinizi Öne Çıkarın

SADE POLİKLİNİK

Neden
Sade Poliklinik?

Çünkü Sade Poliklinik’te sürdürülebilir sağlıklı yaşamın temelleri bilim ve teknoloji ile atılıyor.
Sade Poliklinik olarak sektördeki deneyimlerimiz ve geniş danışan portföylerimiz ile; her geçen gün gelişime ve dönüşüme yönelik çalışmalar yürütüyor, ulusal ve uluslararası nitelikli teşhis ve tedavi standardını birinci önceliğimiz olarak belirliyoruz.
SONGÜL TORBAOĞLU
Kurucu Yönetici
Dünyada sağlık turizmi denilince ilk akla gelen ülkelerden biri olduğumuz gerçeği; uygulayıcı uzman ve alanında başarılı doktorlarımızın varlığıyla birleşince, medikal estetik sektöründe büyüyüp gelişmek bizler için büyük bir gurur kaynağı haline geldi.

Hepimizin bildiği üzere; sayısı her geçen gün artan bilimsel ve klinik çalışmalar ve bu çalışmaların sonucu ortaya çıkan teknolojik yeniliklerle medikal estetik sektörü, dünya çapında yüksek bir ivmeyle devamlı olarak yükselişte. Bu gelişmeler bizi en iyi yaptığımız işe, daha büyük bir heyecanla daha iştahlı bir merakla dört elle sarılmaya itiyor.

Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz hedefler ve nihai hedeflerimiz arasında; teşhis, tedavi ve uygulama prosedürlerimizi etik değerler çerçevesinde en iyisini sunmak yer alıyor. Medikal estetik sektörünün inovatif ve etkili güçlü yanlarını öncelikli olarak İzmirlilerle buluşturmak ise en büyük heyecanımız…

Tam donanımlı bir kurum olarak tüm sosyal sorumluluklarımızı her koşulda üstlenip, yerine getiren faydalı ve etkin bir kuruluş olmak; insan sağlığı odaklı çalışmalarımızın her adımında inisiyatif almamızın en güçlü motivasyonu.

Türkiye’deki medikal estetik sektörünün kalitesini, imajını koruyarak çoğaltmak; bu sayede Türkiye ekonomisine nitelikli kazanımlar sağlamak üzerine çalışmalarımızı her geçen gün çıta yükselterek devam ettiriyoruz.

Sade Poliklinik, sağlık kavramına bütünsel açıdan yaklaşan lider bir kuruluş olarak doğaya, yaşadığımız çevreye, sürdürülebilir doğal yaşama ve en önemlisi sağlıklı insan hayatına önem veriyor.

Çünkü Sade Poliklinik’te sürdürülebilir sağlıklı yaşamın temelleri bilim ve teknoloji ile atılıyor.

Sağlıklı Günler Dileriz.
SADE POLİKLİNİK

Uzman Ekibimiz

dr-orcun-aktas
Dr. Orçun AKTAŞ
ozgen-yildirim
Dr. Özgen YILDIRIM
SADE POLİKLİNİK

Basın

Sade Polikinik ile iligli basında çıkan haberlere erişmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.