Arama
Bu arama kutusunu kapatın.

Bu Yaz Plajlarda İstediğiniz Bikiniyi Tercih Edebilirsiniz. Selülitleri Emtone Çözecek!

Tüm dünyada kanıtlanmış etkiye sahip Emtone Cihazı ile Selülit derdinize çözüm getiriyoruz. Emtone, selülit tedavisinde kullanılan bir cihazdır ve RF (Radyofrekans) ve Akustik Dalga Tedavisi olarak bilinen Odaklı Şok Dalga (AWT) teknolojilerini bir araya getirir.

Selülit, cildin altında yağ hücrelerinin lifler arasında sıkışması sonucu oluşan bir durumdur. Emtone, selülitin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için cilt altı dokuları hedefleyen bir tedavi sunar. Tedavi sonuçları kişiden kişiye değişebilir ve birden fazla seans gerekmektedir.

Emtone, sadece selülit görünümünü yok etmekle kalmaz aynı zamanda ciltten toparlanma ve sıkışlama yaratır. Tüm Hollywood Yıldızlarının da tercihi olan bu özel zayıflama programına sahip cihazımız ile daha formda görünmeniz mümkün.

Selülit tedavisinde etkili olan faktörler arasında düzenli egzersiz, sağlıklı beslenme de bu süreyi oldukça kısaltır. Ve hedeflediğiniz pürüzsüz bacaklara kavuşabilirsiniz!

Selülitin şiddetine göre en uygun tedavi planını belirleyebilir ve kişisel ihtiyaçlarınıza özel zayıflama programı hazırlayabiliriz.

 

Songül Torbaoğlu

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
tr_TRTurkish