Search
Close this search box.

Dudak Dolgusunda Nelere Dikkat Edilmeli?

“Keşke şöyle kıvrımlı biraz da dolgun dudaklarım olsaaa” demeyen kadın yoktur herhalde.

Evet, sizi çok iyi anlıyoruz.

Dudaklar hepimiz için önemli fakat dudak dolgusu yaptırmak için duyduğunuz endişeyi de çok iyi biliyoruz.

Endişeleriniz de haklısınız da… Günümüzde dolgu uygulamaları, botoks, mezoterapi gibi işlemler hemen her yerde her ortamda yapılabildiği için işlemi yaptıracağınız kuruma da doktora da güven duymanız gerekiyor.

Bizce dudak dolgusunda 3 önemli nokta var gelin bunlara birlikte bakalım.

1-     Ne istediğinizi biliyor ve bunu en net şekliyle anlatabiliyor olmalısınız. Örnek vermek gerekirse; kimileri için ördek dudak olmak bir fobi haline gelmişken kimileri de özellikte dudaklarının daha dolgun daha hacimli ve dışa dönük olmasını istiyor. Tercihinizi iyi yapmalı ve bunu doktorunuza anlatmalısınız. Tabii doktorunuzun önerilerini de kulak arkası etmemelisiniz.

2-     Doktor seçimi… İstediğinizi ne kadar iyi anlatırsanız anlatın doktorunuza güven duymuyorsanız yani kaba tabirle işinden emin değilseniz bir süre daha gözlemlemeniz en doğrusu olacaktır.

3-     Ne istediğinizi biliyorsunuz, doktorunuzdan ve kurumdan da eminsiniz geriye bir tek madde kalıyor o da ürün… Piyasada birçok marka var fakat bunlardan birçoğu riskli sonuçlara neden olabiliyor. Şu an burada marka veremesek de Sade Poliklinik olarak dudak dolgusunda en iyi markaları kullandığımızı gururla söyleyebiliriz. Bu nedenle doktora ve kuruma güvenme noktası en önemlisi.

Bu 3 konudan eminseniz istediğiniz sonucun gerçekleşmemesi, gerçekleşme ihtimaline oranla çok çok daha düşük.

Dudaklarınıza SADE bir dokunuş için ve tabii ki SADE bir kahve için kliniğimize bekleriz 🙂


Songül Torbaoğlu

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook