Arama
Bu arama kutusunu kapatın.

En Etkili Selülit Tedavisi için En Doğru Cihaz Emtone

Yaygın olarak yanlış bilinen bir gerçeği açıklığa kavuşturarak başlayalım. Selülit, fazla kilodan, birikmiş inatçı yağlardan veya yalnızca beslenme alışkanlıklarımızdan dolayı oluşum göstermez. Daha doğru bir ifade ile selülit belli başlı faktörlerin desteklendirilip, güçlendirilmemesi sonucunda oluşur. Tıbbi ifadesiyle ise; deri altındaki yağ hücreleri genişleyerek küçük tümseklere, septalar ise bantlar oluşturarak çukurluklara neden olur. 

 

Dolayısıyla bu hücrelerin genişlemesini ve septaların deri üzerinde oluşturduğu etkiyi tedavi etmek selülit tedavisinin olması gereken prosedürüdür. Emtone, bu anlamda selülit problemine doğrudan etki eden, dünyada geliştirilmiş en üst düzey teknolojiye sahiptir.

 

Genişlemiş yağ odacıklarını, septaların zaman içinde oluşturduğu hasar bantlarını, yine bölgede biriken metabolik birikintiyi odaklı basınç enerjisi ve radyofrekans enerjisi ile birlikte çalışarak ve aynı anda uygulayarak tedavi eder. Bu tedavi, bozulan kan dolaşımını düzene sokar, kolajen liflerinin çoğalmasını ve çalışmasını sağlar, cildin kaybolmuş olan elastikiyetini yeniden kazandırır ve birikmiş metabolik atıkların atılmasını sağlar. Yani Emtone en basit ve anlaşılır haliyle; semptomları bastırmak yerine kök nedenlerin tedavisini sağlar.

 

Tamamen hormonal değişimlere bağlı olarak oluşan selülit problemi, yaş, kilo fark etmeksizin kadınların %90’ında görülen bir problemdir. Ve bu zamana kadar, kan dolaşımını harekete geçiren masaj teknikleri veya yağ yakıcı kremlerin kalıcı ve etkili tedavi yöntemleri olmadığı aşikardır. Medikal estetik sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde bugün selülitlerin kalıcı ve çözümsüz bir dert olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz.  

 

Emtone selülit oluşumuna zemin yaratan problemleri tedavi ederek mevcut hasarı tedavi edip, uzun vadede selülit oluşumunun önüne geçen bir uygulamadır. Etkisi klinik ortamda test edilmiş olan FDA sertifikalı bir cihazdır. 

İlk seans sonrası çıplak gözle gözlemlenen tedavi etkisi, invaziv olmayan yöntemi ile Emtone ve Emtone gibi medikal cihazların kullanımının uzman veya doktorlar tarafından yapılmasının altını bir kez daha çiziyor ve sizlere Sade Poliklinik güvencesiyle Emtone’un farkını yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Songül Torbaoğlu

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
tr_TRTurkish