Search
Close this search box.

Estetik Bir Vücudun İnşası için Yapmanız Gereken Nedir?

Birçoğumuzun aklına gelen tek cevap; düzenli, ağır bir spor programı değil mi? Kuşkusuz spor, sağlıklı yaşamın yadsınamaz bir parçası olarak hayatımızda hep olması gereken bir rutin fakat daha estetik daha biçimli ve daha sağlıklı bir vücut için tek seçeneğimiz artık spor değil. 

Tabii ki hepimizin bildiği üzere spor, yalnızca estetik bir görünüme kavuşmaktan çok daha fazlasıdır. Kas yapısı güçlü ve gerektiği şekilde çalıştırılmış bir vücudun, estetik görünüm dışında genel sağlığımıza olumlu etkileri vardır. Örneğin güçlü, çalıştırılmış bir karın kası; iskeletin doğru duruşunu destekler ve vücudumuzun dik durmasını sağlar. Bu sayede ilerde yaşanabilecek herhangi bir fizyolojik rahatsızlık için önlem alınmış olunur. Yoğun iş temposu veya gündelik hayatın gerektirdiği rutinlerin arasında birçoğumuzun haklı bahanelerle ertelediği,  “Keşke yapabilsek…” diyerek pişmanlık yaşadığı spor rutinlerinin etki ve sonuçlarını alacağınız bir yol daha var…

 Artık daha az yağ oranına sahip, güçlü kas yapısıyla şekillenmiş sağlıklı, estetik bir fiziğe kavuşmak için spor salonlarında saatler ve günler harcamanıza gerek yok! 

Diğer yağ yakma ve kas yapma cihazlarından farklı olarak Emsculpt NEO, aynı anda yağ yakarken kas oluşumunu sağlayan dünyadaki tek cihaz konumunda… 

Emsculpt NEO’nun geliştirilmiş üstün teknolojisi yüksek yoğunluklu, odaklı elektromanyetik enerjidir. Uygulandığı bölgedeki yağ dokularını parçalar ve kasların kasılmasını sağlar. Bu demek oluyor ki; önce fazla yağlardan kurtulmak için sonra yağlardan kurtulduğunuz bölgeyi çalıştırıp toparlamak, kas yapmak için farklı bir cihaz uygulamasına ihtiyaç duymayacaksınız. Bir diğer yaygın olarak talep edilen tedavi olarak hamilelik sonrası oluşan “diastasis recti” adını verdiğimiz kas yıpranması ve kas kaybı sonucu oluşan deforme veya sarkıklığın giderilmesinde etkili olmasıdır. 

Emsculpt NEO’nun eşi benzeri görülmemiş teknolojisinin uygulanması sırasında; kasları hiçbir egzersiz rutini ile ulaşamayacağımız yoğunlukta çalışarak, kas hacminde %25 oranda artış, yağ oranında ise %30 azalma sağlandığı klinik ortamda test edilip onaylanmıştır. 

Hem maddi hem manevi hem de zamandan tasarruf adına kazanımları olan Emsculpt NEO, 30 dakika gibi kısa bir sürede 20.000 mekik veya 20.000 squat etkisi yaratır. Bu yüzden seans sonrasında yoğun bir spor sonrası yaşanan yorgunluk gözlemlenir. 

Özellikle karın bölgesinde ilk seanstan sonra gözle görülür sonuç alınırken; optimal sonuçlar uygulanan kişiye özel belirlenen seanslar sonunda sağlanır. Ortalama ve tavsiye edilen seans sayısı 4 seanstır.

Sade Poliklinik güvencesiyle Emsculpt NEO’nun yarattığı değişimleri deneyimlemek, doktor ve uzman kontrolünde sağlığınızdan taviz vermeden, invaziv bir yöntemle hayalinizdeki vücut formuna kavuşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

 

Sağlıklı günler dileriz.

Songül Torbaoğlu

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook