Search
Close this search box.

Lazer Epilasyonla İlgili En Sık Sorulan 3 Sorunun Cevabı

Bir düşünün hayatımızın yaklaşık olarak 8.000 saatini istenmeyen tüylerden kurtulmak için harcıyoruz. Maddi ve manevi yönden yaşattığı kayıplar da cabası! Günümüzde artık tamamen lüksten çıkıp, ihtiyaca dönüşmüş olan lazer epilasyon ile ilgili tüm merak ettikleriniz bu yazıda!

Sade Poliklinik’te profesyonel uzmanlar tarafından uygulanan, Amerika’nın en iyi lazer epilasyon cihazı ödülüne sahip, FDA onaylı CYNOSURE ELİTE + ile toplamda 10 saatte istenmeyen tüylerden kurtulmamız mümkün. 

 

Sade Poliklinik kurucusu Songül Torbaoğlu, lazer epilasyon hakkında şunları diyor: 

“İstenmeyen tüylerden kurtulma hadisesi sektörümüzde ne yazık ki hakettiği ilgi ve özeni görmüyor. Çoğu kişi yanlış cihaz yanlış uygulayıcı ve yanlış vaatlerle yarı yolda bırakılmış hissediyor. Hem zamandan hem maddiyattan yana zarar almış olarak üstelik… En sık sorulan soruların başını şüphesiz “İstenmeyen tüylerimden %100 kurtulmuş olacak mıyım?” sorusu geliyor. Bunun net bir cevabı yok. Kullanılan cihazın markası ve düzenli seansların sonucu tüylerde büyük oranda azalma ve zayıflama görülüyor. Yalnızca kar ve satış amacı güden tabir-i caizse merdiven altı “merkezlerde” lazer epilasyon adı altında uygulanan işlem ve cihazlardan medet ummak çok yanlış.”

 

En etkili lazer epilasyon cihazı hangisidir? 

ST: “Tabi ki kliniğimizde gönül rahatlığıyla kullandığımız Cynosure Elite + çünkü etkisi klinik ortamda kanıtlanmış, Amerika’nın en iyi lazer epilasyon cihazı ödülüne sahip.

 

Lazer epilasyon sonrası ciltte yanık izi veya kızarıklık oluşur mu? 

ST: “Bu tamamen hatalı ve yanlış bir uygulamanın sonucudur. Doğru cihaz doğru uygulayıcı ve doğru teşhisle bu tip olumsuzlukların yaşanması imkansıza yakındır. Lazer epilasyon bir kadının kendine yaptığı en güzel yatırımdır. Bu yatırımı riske atmayın.

 

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook