Search
Close this search box.
SADE POLİKLİNİK

Selülit Uygulamaları

Selülit tedavisinde birbirinden eşsiz uygulamalar...

G7 Masajı

G7 masajı, selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu masaj yöntemi, vücuttaki selülitli bölgelerdeki kan dolaşımını artırarak, yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olur ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
G7 masajı, özel bir masaj aleti kullanılarak yapılır. Bu alet, titreşimli bir başlığa sahiptir ve farklı frekanslarda titreşim oluşturarak deri altındaki yağ hücrelerini parçalamaya yardımcı olur. Ayrıca, aletin farklı başlıkları sayesinde, farklı bölgelerdeki selülitlerin tedavisi yapılabilir. G7 masajı sırasında, masaj terapisti, selülitli bölgelerdeki cildi yağlı bir krem veya losyon ile kaplayarak masaj yapar. Bu, aletin deri üzerinde daha kolay hareket etmesini sağlamak içindir.

İletişim

Randevu Talep Etmek için
Formu Doldurunuz.

Onda | Selülit Ütüsü

Onda Soğuk Dalga Terapisi selülit giderme de en etkili yöntemlerinden biridir. Basen, kalça, baldır, iç bacaklarda ve diz kapağı üst kısımlarında görünen selülit problemlerinde onda teknolojisi 10 dakikalık 1 seansta 15x15cm’lik bölgeye 50 – 55 derece ısı ile deri altındaki dokuyu hedef alarak yağ ve selülit hücrelerinin yakımını sağlar, kolajen üretimini tetikleyerek portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldırmaktadır.
Genellikle 1 seanstan itibaren sonuç alınan Onda soğuk dalga terapisi uygulamasında selülit durumuna göre seans sayısı farklılık gösterebilir. Onda Soğuk Dalga terapisi sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez.

Emtone | Selülit Tedavisi

EMTONE selülitin ve sarkmaların tüm ana nedenlerini invaziv (zarar verici) olmayan bir şekilde ortadan kaldırmak için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır. Yağ odalarının azalmasına, kollajen liflerinin yeniden modellenmesine, cilt elastikiyetinin geri kazanılmasına, kan akışının artmasına ve metabolik atıkların atılmasına neden olur.
% 59 Kollajende daha yüksek artış
% 64 Elastinde daha yüksek artış
% 44 Dermis kalınlığında daha yüksek artış

LPG | Anti-Selülit

LPG sistemi alliance başlığı ile endermologie®, cildi yumuşatmak ve fibrozu azaltmak için yağ dokularını uyarır. Aynı zamanda bu uyarım yağ yakımına ve kan ile lenfatik dolaşımı etkinleştirmeye yardımcı olur. LPG Endermologie® Alliance hücre yenilemeyi sağlayan %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniğidir. Doku algılama ve mekanik uyarım sistemi ile kolajen üretimini tetikleyerek bağ dokuyu kuvvetlendirir ve selülit, ince ve sıkı bacaklara sahip olabilirsiniz. Sadece 3 seanstan sonra cildi daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirerek programın sonunda selülitin %67’sinin giderilmesi sağlanır.